Firma AMBIENTE na rynku pojawiła się stosunkowo niedawno. Jednak dzięki wyspecjalizowanemu zapleczu oraz doświadczeniu naszej kadry na rynku turystycznym jesteśmy już od dawna działając jako piloci wycieczek. Głównie specjalizujemy się w wyjazdach studyjnych, grupowych i zorganizowanych. Naszym głównym kierunkiem jest basen morza śródziemnego a w szczególności Italia. To właśnie tu organizujemy nasze wyprawy, które projektowane są przez naszą firmę i konsultowane z naszymi klientami w aspekcie potrzeb. Chcemy, aby nasz produkt był zgodny z oczekiwaniami i mogło się o nim powiedzieć, że jest „uszyty na miarę”.

                                Posiadamy kilka sprawdzonych, realizowanych na bieżąco projektów, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Są to między innymi wyjazdy wypoczynkowe - objazdowe ale również pielgrzymki połączone z wypoczynkiem.

                                 Ostatnim realizowanym przedsięwzięciem jest program „Mistycyzm włoskich sanktuariów”, który obejmuje miejsca stanowiące główny kult w kościele katolickim i znajdujące się na głównej trasie pielgrzymkowej Europy.

                                  Nasze imprezy realizujemy z dużą starannością z naciskiem na zadowolenie grupy oraz jej bezpieczeństwo. Współpracujemy z profesjonalną firmą przewozową, mającą duże doświadczenie w międzynarodowym transporcie turystycznym.

                                  Misją naszej firmy jest „ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW  - NASZYM SUKCESEM”.

 

Zapraszamy do współpracy z nami.

  

Andrzej Mizera

AMBIENTE TRAVEL