CHORWACJA-ITALIA

Wraz z Włoskim Touroperatorem zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego najnowszego projektu, połączenia dwóch klejnotów Basenu Morza Śródziemnego – Chorwacji i Italii.

                 Niniejszy program dedykowany jest Wszystkim tym, którzy chcą poznać te wspaniałe rejony Europy a przy okazji doznać niesamowitych wrażeń podczas rejsu przez Adriatyk. 
 
 
 

cena od 1400 zł/osoby

TERMIN: 02 – 09 wrzesień 2017

26 kwiecień – 03 maj 2018 – zapisy trwają

PROGRAM IMPREZY:

1 dzień –  wyjazd  z kraju w godzinach późno popołudniowych przez , Austrię, Słowenię do Chorwacji.

 2 dzień przyjazd do ZADARU  portowego miasta położonego nad Adriatykiem w Chorwacji. Spacerowe zwiedzanie miasta. Następnie dalsza podróż do hotelu w okolicach Splitu. Zakwaterowanie w hotelu  (2 noclegi) – obiadokolacja – nocleg.

3 dzień – śniadanie – wyjazd do TROGIRU a następnie do SPLITU. Obydwa miasta zwiedzamy z przewodnikiem lokalnym. Po południu powrót do hotelu  – odpoczynek na plaży. Obiadokolacja – nocleg.

4 dzień – śniadanie – zwiedzanie okolic – czas wolny nad morzem.  Późnym popołudniem obiadokolacja i wieczorem zaokrętowanie na promie w porcie w Splicie – nocny rejs przez Adriatyk do miasta portowego Ancona.

5 dzień – w godzinach porannych śniadanie – przybicie do portu w ANCONIE  – kontynuacja podróży – kierunek FLORENCJA – zwiedzamy jedno z najpiękniejszych miast świata, kolebka renesansu i wielkich artystów, miasto rodziny Medyceuszy . Całodzienne zwiedzanie i czas wolny. Wieczorem przejazd do hotelu. Zakwaterowanie  (1 nocleg) – obiadokolacja – nocleg.

 6 dzień –  Śniadanie – następnie – przejazd do BOLONII a następnie do WERONY. Te dwa włoskie miasta tworzą wrażenie, które nie sposób pominąć milczeniem. Pierwsze BOLONIA to miasto uniwersyteckie i słynące z niesamowitych śródziemnomorskich smaków to drugie WERONA to miasto Romea i Julii, miasto muzyki w słynnej Arenie…miasto romantyków. Wieczorem przejazd do hotelu. Zakwaterowanie (1 nocleg) – obiadokolacja – nocleg

7 dzień – śniadanie – wykwaterowanie z hotelu – przejazd do SIRMIONE – miasteczka nad jeziorem Garda. Spacerowe zwiedzanie – czas na espresso. W godzinach popołudniowych przejazd transferowy do Polski.

8 dzień – przyjazd do kraju. Zakończenie imprezy.

=============================================

cena od 1400 zł/osoby

TERMIN: 02 – 09 wrzesień 2017

26 kwiecień – 03 maj 2018 – zapisy trwają

Świadczenia zawarte w cenie

– Transport: komfortowy autokar wyposażony m.in. w klimatyzację,
   barekWC, DVD,
– Zakwaterowanie: 5 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2-, 3-os z łazienkami. w tym jeden nocleg na promie (fotele na pokładzie)
 
– Wyżywienie: 5 śniadań ,
 ..4 obiadokolacje,
 
– Opieka licencjonowanego pilota wycieczek,
– Ubezpieczenie KL (Koszty Leczenia) ; NNW (Nast. Nieszczęśliwych
   Wypadków); OC oraz bagaż
 
– Poczęstunek kawowy oraz herbata na pokładzie autokaru i coś słodkiego – GRATIS

Dodatkowo (obowiązkowo)

przewodnicy lokalni, taxy klimatyczne w hotelach, wejściówki
oraz zestawy audio –
70  euro płatne w trakcie imprezy u pilota.
 
Info:
 
Ten wpis został opublikowany w kategorii CHORWACJA - ITALIA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *