REFERENCJE Z WYJAZDÓW

Proszę o dodawanie referencji.

7 odpowiedzi na „REFERENCJE Z WYJAZDÓW

 1. uczestniczka pisze:

  Chciałam serdecznie podziękować Panu Andrzejowi za przedstawienie Włoch w tak wspaniały sposób. Podziwiam wiedze na temat Italii , wszystko było nam przekazywane w miły i interesujący sposób, w odpowiednich „dawkach” w swoim czasie, także nie zostaliśmy po prostu zasypani informacjami. Bardzo serdecznie polecam i jeśli kiedyś będę miała okazję na pewno jeszcze raz pojadę do Włoch. Pozdrawiam serdecznie.

 2. Sandra pisze:

  Witam serdecznie 🙂
  polecam Pana Andrzeja, świetnie opowiada o Włoszech, bardzo interesująco i z humorem, a kiedy zgubiłam plecak, pomógł mi go szukać, za co dziękuję. Świetnie wspominam Włochy, z chęcią tam kiedyś wrócę. Pozdrawiam 🙂

 3. jadwiga i czesław pisze:

  Witamy
  Chcieliśmy polecić Pana Andrzeja jako przewodnika.Dysponuje dużą wiedzą na temat Włoch i umie ją przekazać .Zwiedzanie z nim Italii było niezapomnianym przeżyciem .
  Pozdrawiamy

 4. Italiano pisze:

  Dziękuję Kochani za komentarze, oczywiście zapraszam ponownie na podbój Italii. Jest to kraj niezliczonych możliwości a wrażenia, które nam dostarcza są niezapomniane do końca życia…Pozdrawiam Wszystkich…Andrzej Mizera

 5. Renia i Jarek pisze:

  Witam serdecznie, byliśmy z mężem we Włoszech w kwietniu z okazji kanonizacji Jana Pawła II, wyjazd był pilotowany przez Pana Andrzeja Mizerę i łączył zwiedzanie wybranych miejsc we Włoszech z udziałem w Kanonizacji. Wyjazd uważamy za bardzo udany , zakwaterowanie mieliśmy zorganizowane w uroczym mieście Ciantano Terme w bardzo fajnym hotelu, Pan Andrzej doskonale zna Włochy i pobyt we wszystkich zwiedzanych miejscach przygotowany był bardzo profesjonalnie. Może tylko program zwiedzania był troszkę przeładowany, ale Włochy są tak piękne i warte zajrzenia w wiele miejsc ,że czasem trudno z czegoś zrezygnować a Pan Andrzej okazał się prawdziwym pasjonatem tego kraju. Polecamy i pozdrawiamy.

 6. Italiano pisze:

  Szanowni Państwo,

  te opinie są dla mnie bardzo ważne choćby dlatego, że wskazują czy coś trzeba poprawić, udoskonalić. Nie ukrywam, że obecnie są przygotowywane kolejne wyjazdy i najważniejsze dla mnie jako pilota i czasem organizatora jest to aby Państwo jako uczestnicy byliście w pełni zadowoleni. Pozdrawiam i zapraszam na dalsze odkrywanie Italii – Andrzej M.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *